Pančlajn

Splňte si občiansku povinnosť a príďte sa v boji komédie a tragédie postaviť na svetlú stranu humoru! Jazdci apokalypsy Gabo Žifčák, Michael Szatmary, Jakub Lužina, Daniel Čistý, Jakub Zitron Ťapák, Peter Petiar Lachký a Samo Trnka pricválajú na krídlach sarkazmu a paródie, aby sa vysmiali do tváre depresie tejto doby a svojim ostrovtipom ju nakopali do análov histórie, kam aj právom patrí. Dvojsečný meč bude niesť ctihodný bard Peter Petiar Lachký. Čaká nás boj na žart a na smiech! ⚔️
✅ Gabo Žifčák
Vždy veselý hostinský, u ktorého výčap zábavných príhod nikdy nevysychá. Posilnite sa bujnou dávkou pálčivého podtatranského humoru, ale pozor, ak sa po záverečnej nebude ozývať hurónsky smiech, môžu lietať päste!
✅ Michael Szatmary
je poľný chirurg, ktorý vám so skrytou precíznosťou do mozgu implantuje čip dobrej nálady. Z menej invazívnych zákrokov ponúka preventívne prehliadky zmyslu pre humor a dočasnú smiechovú lobotómiu.
✅ Jakub Lužina
Najskôr nenápadne, potom úplne. Tak si nás podmania žarty Jakuba Lužinu, ktorý nám ako sarkastický vírus vojde pod kožu a bude sa nás držať, až kým vo všetkých zákopoch neprepukne epidémia dobrej nálady.
✅ Daniel Čistý
Pod temnou kapucňou sa skrýva tvár kata, ktorý bez mihnutia oka vykonáva trest smrti smiechom. Jeho humor šľahá sťa fínsky nôž a čo sa bezhlavej zábavy týka, Daniel rozhodne nemá Čisté ruky.
✅ Jakub Zitron Ťapák
je knieža dobrej nálady, ktoré sa nikdy nebojí stáť na čele pluku. Nenechajte sa však zlákať jeho nevinným zjavom, pod žiarivým brnením sa skrýva celý arzenál ostrých poznámok a jeho tajná zbraň prekvapivých zvratov zostáva neustále nabitá.
✅ Peter Petiar Lachký
Čo by to bolo za bitku bez barda? Započúvajte sa do humorom pretkaných hrdinských spevov Petra Lachkého a zistite, prečo to nie je len tak hocijaký dvorný gašpar.
✅ Samo Trnka
Je zaslúžilý generál a stand-upový stratég, ktorého svižné pointy vždy bodnú presne na to správne miesto a zaručene nastolia zaslúžený exitus chichotavej blaženosti.

https://www.facebook.com/events/3668767956566707